Logo 4U
Tel

top-onas

Jesteś tutaj: Strona Główna » Historia firmy
Historia firmy

Firma 4U spółka z o.o. powstała w roku 2004 jako firma rodzinna. Od początku realizowaliśmy inwestycje w systemie deweloperskim, czyli od zakupu ziemi poprzez kompletowanie i koordynowanie wszelkich pozwoleń oraz procedur administracyjnych, aż do oddania budynku do użytkowania oraz przekazania go Klientowi. Na życzenie naszych Klientów część realizacji jest prowadzonych do stanu „pod klucz”.
Naszą myślą przewodnią było stworzenie firmy która nie tylko buduje, ale także realizuje marzenia swoich Klientów zgodnie z mottem firmy „Dom to coś więcej niż budynek”. Chcieliśmy aby nasi Klienci otrzymali nie tylko wysokiej jakości budynek wykonany z najlepszych materiałów, ale także aby mieli pewność, iż w każdej sytuacji mogą liczyć na wsparcie i pomoc z naszej strony. Postawiliśmy duży nacisk na obsługę posprzedażną oraz jakość wykonywanych usług już po przekazaniu budynków Klientowi. 

Prowadzimy obsługę inwestycji w pełnym zakresie budowlanym i instalacyjnym a także w zakresie nadzoru technicznego, obsługi geodezyjnej oraz dokumenacji przed i powykonawczej. 

W naszej firmie zatrudniamy w przeważającej mierze pracowników z kilkuletnim lub dłuższym stażem pracy. Od wielu lat współpracujemy również z wyspecjalizowanymi firmami wykonawczymi oraz dostawczymi (między innymi: Elnet – instalacje elektryczne, Florex, KIM, Granimex, Internity, Saint-Gobain, Ampol – instalacje elektryczne), a także z architektami: Jacek Plaskota, Marcin Lewandowicz, Wojciech Maciaszek - 3i Architekci

Wszystkie roboty wymagające posiadania szczególnych uprawnień zawodowych są wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami. 
Preferujemy prowadzenie budowy nie tylko zgodnie z projektem, ale również pod nadzorem autorskim. Uważamy, że wówczas efekt prac jest najlepszy i na każdym etapie realizacji można udoskonalić zarówno projekt jak i jego wykonanie.

Połączenie wizji architekta wraz z dopracowaniem szczegółu oraz doświadczania i solidności wykonawczej naszej firmy przynosi najlepsze efekty.

Chętnie podejmujemy się inwestycji nieszablonowych o nietypowych rozwiązaniach.
 


© Copyright 2012 4U. All rights reserved. 4U Sp. z o.o.   ul. Perlicza 6    02-893 Warszawa Kom. +48 602 420 405   e-mail: 4@home.pl